نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

تعمیر لپ تاپ اپل

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر درایو لپ تاپ اپل

درایو لپ تاپ اپل بخشی است که با استفاده از آن می‌توان جهت نصب بازی، نصب نرم افزار، ایجاد نسخه پشتیبان و مواردی از این دست اقدام کرد. اگر چه اپل مدت‌هاست که اقدام به حذف درایو نوری مک بوک های خود کرده است و  سرویس هایی نظیر Mac Appstore و Netflix را جایگزین این درایوها کرده است اما در نمونه‌های قدیمی‌تر مک بوک‌های پرو، این درایو موجود است.

همانگونه که می‌دانید مک بوک های عرضه شده در طول چند سال اخیر، فاقد درایو نوری بوده‌اند و این ویژگی سبب شده تا نسل جدید مک بوک پروها همچون مک بوک ایرها، بسیار سبک، نازک و قدرتمندتر شوند. در هر حال اگر از کاربران مک بوک های اپل باشید می‌توانید سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر و تعویض درایو لپ تاپ اپل را با حضور در مرکز تخصصی تعمیر مک بوک اپل دریافت نمایید.

درایو لپ تاپ اپل

تعمیر درایو لپ تاپ اپل به دلیل نیاز به باز کردن قاب دستگاه و جداسازی آن از لپ تاپ، می‌بایست صرفاً توسط کارشناسانی انجام پذیرد که در این حوزه تخصص دارند. در روند تعمیر درایو لپ تاپ، قاب پشتی دستگاه باز شده و باتری آن خارج می‌شود. در ادامه تمامی کابل‌هایی که ممکن است به نوعی در روند تعمیر درگیر شوند –نظیر کابل اسپیکر راست/ساب ووفر -، جدا شده و ارتباط آنها با دستگاه قطع می‌شود.

پس از خارج کردن درایو لپ تاپ اپل، عملکرد این بخش از دستگاه بررسی شده و تعمیرات مورد نیاز بر روی آن پیاده می‌گردد. در صورتی که خرابی درایو مک بوک به اندازه‌ای باشد که امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، درایو معیوب پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه با یک نمونه اورجینال تعویض می‌گردد. تعویض درایو لپ تاپ اپل صرفاً پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه و در صورت تأیید وی انجام می‌پذیرد.

این مطلب را از دست ندهید   6 مشکل رایج باتری مک بوک پرو 2023

تعویض درایو لپ تاپ اپل

تعویض درایو لپ تاپ اپل به همان روشی انجام می‌شود که تعمیر درایو لپ تاپ صورت می‌گیرد. جز آنکه در مرحله نهایی به جای تعمیر درایو، یک درایو نوری اورجینال جایگزین نمونه معیوب می‌شود. در صورتی که از کاربران مک بوک های اپل هستید و در طول روزهای اخیر متوجه بروز خرابی در درایوهای این دستگاه شده‌اید می‌توانید با حضور در مرکز تعمیر مک بوک اپل ، تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعویض و تعمیر درایو لپ تاپ اپل را دریافت نمایید.سرویس‌های تخصصی ارائه شده در این مرکز جهت رضایت و آسودگی خاطر کاربران، مشمول گارانتی و ضمانت است. (شایان ذکر است در مرکز تعمیر درایو لپ تاپ اپل، سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر درایوهای اکسترنال اپل نیز ارائه می‌گردد).

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + هشت =

حذف عکس ها از مک بوک

نحوه حذف عکس ها از مک بوک

حذف عکس ها از مک بوک. عکس‌ها بسیار مهم هستند زیرا حاوی خاطرات ارزشمندی هستند، اما عکس‌ها برای بسیاری از کارهای جزئی نیز استفاده می‌شوند.

ادامه مطلب »